Wypełnianie i składanie wniosków w programie „Czyste Powietrze”.

Jasło - wnioski w programie "Czyste powietrze"

Jasło z uwagi na dużą ilość zakładów przemysłowych jest miastem w którym zanieczyszczenie powietrza jest realnym problemem dla mieszkańców. Dzięki postępowi technologicznemu w przemyśle, a także zaostrzeniu norm emisji spalin udało się wyeliminować cześć oddawanych do atmosfery zanieczyszczeń, lecz poziom PM2.5 (pyłów zawieszonych o średnicy drobin nie większej niż 2,5 μm) jest nadal wysoki, lub bardzo wysoki szczególnie w miesiącach zimowych.
W dużej mierze za taki stan rzeczy odpowiadają zamontowane w domach mieszkalnych piece centralnego ogrzewania zasilane węglem lub drewnem – które emitują do atmosfery spore ilości pyłu i toksycznych substancji.

Rządowy program „Czyste Powietrze” został powołany by by poprzez dotacje wspierać modernizacje dla redukować zjawisko smogu – oferuje dotacje na wymianę źródła ciepła – nowy piec lub pompa ciepła oraz prace związane z termomodernizacją – ocieplenie budynku. Program skierowany jest dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych.

Warto już teraz skorzystać z oferowanych dotacji, a obsługę i rozliczenie wniosku przeprowadzić z profesjonalnym doradcą.

Czyste Powietrze Jasło – wypełnianie wniosków
– pomoc w uzyskaniu i rozliczeniu dotacji

Dla mieszkańców Jasła oferujemy kompleksową obsługę dofinansowania w programie „Czyste powietrze” – pomoc w przygotowaniu wniosku, złożenie dokumentów oraz końcowe rozliczenie dotacji. Prowadzimy obsługę inwestycji zarówno w Jaśle jak i całym województwie  podkarpackim. Pomagamy Klientom na każdym etapie, więc jeżeli już zacząłeś procedurę występowania o finansowanie, ale napotkałeś na problemy – mamy rozwiązanie również dla Ciebie.

Doradca regionalny:

Rejon Jasło
i województwo podkarpackie

Zlecenie obsługi wniosku na dofianansowanie
– dlaczego warto skorzystać?​

Z naszej pomocy warto skorzystać z dwóch głównych powodów – pewności sukcesu i oszczędności czasu. Po pierwsze, zyskasz gwarancję otrzymania finansowania – i to w najwyższej możliwej w Twoim przypadku kwocie. Po drugie, w porównaniu z samodzielnym wypełnianiem wniosku oszczędzisz strasznie dużo czasu i stresu związanego z prawidłowym wypełnianiem formularzy. Dzięki nam możesz otrzymać wysokie dofinansowanie wkładając w to minimalny wysiłek!

Minimum
formalności

Decydując się na współpracę z nami, uzyskujesz niebywały komfort – jedyne, co musisz zrobić, to dostarczyć nam te dokumenty, które są potrzebne do przygotowania przez nas wniosku. Całą resztę bierzemy na siebie!

Poprawny
wniosek

Wypełniając wniosek samodzielnie, ryzykujesz popełnienie błędów – a instytucja przyznająca dofinansowanie pozwala tylko na jedną korektę, potem wniosek odrzuca! Z nami nigdy do tego nie dojdzie, bo wniosek od razu będzie poprawny.

Szybka
wypłata środków

Dzięki naszej pomocy masz gwarancję, że środki otrzymasz szybko i sprawnie – a dzięki temu dokładnie możesz zaplanować termin rozpoczęcia prac!

Program Czyste Powietrze
– na co można otrzymać dofinansowanie w Jaśle

Rządowy program „Czyste powietrze” do okazja zarówno dla mieszkańców Jasła jak i całego województwa podkarpackiego. Możliwości programu Czyste powietrze są bardzo szerokie – w ramach programu można otrzymać wysokie dofinansowanie między innymi na takie inwestycje jak:

Ponadto w programie „Czyste Powietrze” mogą zostać zrefinansowane w całości lub częściowo: takie wydatki jak : przeprowadznie audytu energetycznego, podłączenia do sieci ciepłowniczej wraz z przyłączem, koszty zakupu i montażu mikroinstałacji fotowoltaicznej, koszty zakupu i montażu kotła na pellet drzewny.

Nie jesteś pewien z jakich możliwości możesz skorzystać?
Zadzwoń po bezpłatną konsultację !

Starasz się o dotację w programie „Czyste Powietrze”,
chcesz otrzymać dofinansowanie i rozliczyć projekt przy minimum formalności ?

Skontaktuj się z nami

+48 729 831 740

Biuro czynne w godzinach 7.30 - 16.30

dotacje@czyste-powietrze.eu

W dni robocze opowiadamy w ciągu kilku godzin.

Zamów rozmowę

Szybki formularz kontaktowy

Prosimy o podanie kilku podstawowych informacji.