Wypełnianie i składanie wniosków w programie „Czyste Powietrze”.

Wypełnianie wniosków do programu Czyste Powietrze

Pomoc przy składaniu wniosku - dlaczego warto skorzystać ?

Z naszej pomocy warto skorzystać z dwóch głównych powodów – pewności sukcesu i oszczędności czasu. Po pierwsze, zyskasz gwarancję otrzymania finansowania – i to w najwyższej możliwej w Twoim przypadku kwocie. Po drugie, w porównaniu z samodzielnym wypełnianiem wniosku oszczędzisz strasznie dużo czasu i stresu związanego z prawidłowym wypełnianiem formularzy.

Z dotacji w ramach programu „Czyste Powietrze” mogą skorzystać właściciele oraz współwłaściciele domów jednorodzinnych. Wniosek o dofinansowanie, składany do lokalnego oddziału Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej lub poprzez Portal Beneficjenta dedykowany dla każdego województwa, wymaga dobrego przygotowania i wielu załączników. Szczególnie trudne jest właściwe przygotowanie kosztorysu, zakwalifikowanie i przeliczenie kosztów. Sprawy nie ułatwiają niejednoznaczne przepisy i zmieniające się z edycji na edycję zasady. Na szczęście dla naszych klientów, to właśnie są kwestie, w których się specjalizujemy! Proponujemy pomoc od samego początku przygotowywania wniosku.

Zlecenie obsługi wniosku na dofinansowanie

Dzięki nam możesz otrzymać wysokie dofinansowanie wkładając w to minimalny wysiłek!

Minimum
formalności

Decydując się na współpracę z nami, uzyskujesz niebywały komfort – jedyne, co musisz zrobić, to dostarczyć nam te dokumenty, które są potrzebne do przygotowania przez nas wniosku. Całą resztę bierzemy na siebie!

Poprawny
wniosek

Wypełniając wniosek samodzielnie, ryzykujesz popełnienie błędów – a instytucja przyznająca dofinansowanie pozwala tylko na jedną korektę, potem wniosek odrzuca! Z nami nigdy do tego nie dojdzie, bo wniosek od razu będzie poprawny.

Szybka
wypłata środków

Dzięki naszej pomocy masz gwarancję, że środki otrzymasz szybko i sprawnie – a dzięki temu dokładnie możesz zaplanować termin rozpoczęcia prac!

Jeśli masz pytanie, lub chcesz omówić szczegóły projektu – prosimy o kontakt.

+48 729 831 740

Biuro czynne w godzinach 7.30 - 16.30

dotacje@czyste-powietrze.eu

W dni robocze opowiadamy w ciągu kilku godzin.

Kim jesteśmy?

Nasza firma, ECO-SOL sp. z o.o., prywatna spółka świadcząca usługi z zakresu nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska technologii, oferuje pomoc w obsłudze wniosków składanych do instytucji państwowych w ramach programu „Czyste Powietrze”, mającego na celu walkę ze smogiem. Szczegółowe informacje w zakładce ’O firmie’.

Oferujemy kompleksową usługę pomocy w przygotowaniu, złożeniu i rozliczeniu wniosków o dotacje na inwestycje i remonty związane z redukcją emisji zanieczyszczeń przez domy jednorodzinne. Złożenie wniosku wymaga dość wielu formalności, które zajmują sporo czasu – skorzystaj z naszej pomocy! Naprawdę warto, ponieważ w ramach programu „Czyste Powietrze” możesz otrzymać wysokie dofinansowanie między innymi na wymianę pieca czy pompy ciepła, wymianę okien na bardziej energooszczędne czy ocieplenie budynku. Jeżeli już zacząłeś procedurę występowania o finansowanie, ale napotkałeś na problemy – mamy rozwiązanie także dla Ciebie.

Pomoc przy rozliczeniu dotacji w programie "Czyste Powietrze"

Warto zacząć od początku wypełnianie wniosku z naszą pomocą. Jeżeli jednak zacząłeś już składać wniosek samodzielnie i natknąłeś się na kłopoty, pomożemy Ci je szybko i sprawnie rozwiązać. WFOŚiGW pozwala tylko na jedną korektę – z nami to w zupełności wystarczy, aby rozwiązać wszystkie problemy i pozwoli jednak dostać dofinansowanie!

Oferujemy pomoc osobom, które otrzymały już dofinansowanie, jednak mają problem z rozliczeniem dotacji. Obecnie jest to znacząco utrudnione z powodu epidemii koronawirusa – często nie sposób uzyskać pomocy w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jeżeli masz już dotację, także możesz zgłosić się do nas po pomoc – chętnie pomożemy w przygotowaniu rozliczenia.

Bardzo chętnie pomożemy również tym osobom, które rozpoczęły samodzielne  składanie wniosku, jednak natrafiły na inne przeszkody takie jak potrzeba korekty czy uzupełnienia dokumentów. Duże doświadczenie pozwala nam skutecznie pomóc w przezwyciężeniu tego typu problemów i w uzyskaniu pozytywnej decyzji o dofinansowaniu projektu. Nie zniechęcaj się, jeżeli państwowe instytucje wskazały na błędy w Twoim wniosku – razem z nami sprawnie go poprawisz i otrzymasz środki na zaplanowaną inwestycję!

Składanie wniosków - jak przebiega proces ?

Decydując się na naszą pomoc, możesz liczyć na kompleksową pomoc w przygotowaniu wniosku. Pierwszym etapem będzie kontakt z nami – gdy dowiemy się o Twoim zainteresowaniu naszą usługą, prześlemy e-mail z informacjami o niezbędnych dokumentach i danych, które powinieneś przygotować. Później masz do wyboru dwie możliwości:

  • jeśli lubisz rozmawiać osobiście, możesz spotkać się z nami w naszym biurze, albo
  • po prostu przesłać nam potrzebne informacje e-mailem.

Na podstawie informacji otrzymanych od Ciebie przygotujemy pełny wniosek. Wersję elektroniczną przesyłamy my, bezpośrednio przez Portal Beneficjenta, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jedyne, co na tym etapie robisz Ty, to wydrukowanie otrzymanego od nas gotowego wniosku, podpisanie papierowej wersji i wysłanie jej pod wskazany adres, do Funduszu.

Szczególnie teraz, w dobie pandemii wirusa Covid-19, nasze usługi są szczególnie wygodne. Nie musisz sprawdzać, czy oddział Funduszu jest otwarty dla interesantów, nie musisz do niego jechać i ryzykować zarażenia koronawirusem, nie musisz marnować na to wszystko czasu. Kontakt z nami jest prosty i wygodny, w każdym momencie chętnie doradzimy, służąc naszym doświadczeniem i wiedzą.

Konsultacja

Oferujemy bezpłatną konsultację telefoniczną – omówienie projektu, podczas którego weryfikujemy możliwość i zakres skorzystania z dotacji, czyli to, jakie dofinansowanie możesz uzyskać. Pomożemy znaleźć optymalne możliwości wykorzystania środków.

Zawarcie umowy

Umowa o krótkiej i przejrzystej treści określa warunki wykonania usługi – przygotowania i złożenia wniosku oraz upoważnia do reprezentowania Klienta w sprawach związanych z kompletowaniem i złożeniem dokumentacji.

Przygotowanie dokumentacji

Na tym etapie zbieramy dokumenty, które są niezbędne dla złożenia wniosku oraz wypełniamy wszelkie niezbędne formularze, w tym kosztorys.

Składnie wniosku

Postępujemy zgodnie z wytycznymi Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – przesyłamy wersję elektroniczną przez Portal Beneficjenta oraz przekazujemy Ci wersję do druku, podpisania i wysłania pocztą.

Wypłata środków

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dokona wypłaty kwoty dotacji w terminie do 30 dni (kalendarzowych) od daty złożenia kompletnego, prawidłowo wypełnionego wniosku wraz z wymaganymi załącznikami.

Rozliczenie projektu

Pomożemy także w przygotowaniu i przeprowadzeniu rozliczenia projektu we właściwy sposób. Dopełnienie tej formalności jest niezbędne do dopełnienia procedury dofinansowania inwestycji.

Ile kosztuje pełna obsługa wniosku ?

Cena usługi zaczyna się od 300 zł, lecz może zależeć od zakresu prowadzonych prac, ilości dokumentów oraz koniecznych do załatwienia formalności. W porównaniu do kwot dofinansowania, jakie otrzymasz, to kwota znikoma, a dodatkowo zaoszczędzisz masę czasu.
Nasze doświadczenie gwarantuje też korzystne rozpatrzenie wniosku!

Opinie

Na koncie mamy już ponad 500 przygotowanych wniosków o dotację
– wszystkie zostały rozpatrzone pozytywnie, 100% dotacji zostało przyznanych!

Grono naszych zadowolonych klientów rośnie z dnia na dzień. Przeczytaj ich opinie!
Firma godna zaufania. Znają odpowiedź na każde pytanie w dziedzinie w której działają. Nie ściemniają od razu tłumaczą jaką instalację wybrać, aby miała ona sens ekonomiczny. Polecam.
Tomasz B.
15 czerwca 2020, źródło: Oferteo

Duża wiedza merytoryczna, pracowitość, rzetelność, uczciwe podejście do klienta.

Jakub G.
17 lipca 2020, źródło: Oferteo
Współpraca z panem Bartkiem przebiegała miło, bezproblemowo, bardzo profesjonalnie. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Piotr K.
7 maja 2020, źródło: Oferteo

Starasz się o dotację w programie „Czyste Powietrze”,
chcesz otrzymać dofinansowanie i rozliczyć projekt przy minimum formalności ?

Skontaktuj się z nami

+48 729 831 740

Biuro czynne w godzinach 7.30 - 16.30

dotacje@czyste-powietrze.eu

W dni robocze opowiadamy w ciągu kilku godzin.

Zamów rozmowę

Szybki formularz kontaktowy

Prosimy o podanie kilku podstawowych informacji.