Wypełnianie i składanie wniosków w programie „Czyste Powietrze”.

Lublin - wnioski w programie "Czyste powietrze"

Lublin podobnie jak spora część miast Lubelszczyzny jest dotknięty problemem smogu – zjawiska zanieczyszczenia powietrza które jest spowodowane m.in. przez tzw. pył zawieszony.
Pomiary wykazują, iż największy problem stanowią aerozole atmosferyczne PM2,5 – tzn. pył zawieszony o średnicy drobin nie większej niż 2,5 μm. Badania pokazują, iż za połowę całkowitej emisji tych zanieczyszczeń odpowiadają domowe kotłownie które spalają paliwa takie jak węgiel czy drewno.

Rządowy program „Czyste Powietrze” został powołany by by poprzez dotacje wspierać modernizacje dla redukować zjawisko smogu – oferuje dotacje na wymianę źródła ciepła – nowy piec lub pompa ciepła oraz prace związane z termomodernizacją – ocieplenie budynku. Program skierowany jest dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych.

Warto już teraz skorzystać z oferowanych dotacji, a obsługę i rozliczenie wniosku przeprowadzić z profesjonalnym doradcą.

Czyste Powietrze Lublin – wypełnianie wniosków
– pomoc w uzyskaniu i rozliczeniu dotacji

Dla mieszkańców Lublina oferujemy kompleksową obsługę dofinansowania w programie „Czyste powietrze” – pomoc w przygotowaniu wniosku, złożenie dokumentów oraz końcowe rozliczenie dotacji. Prowadzimy obsługę inwestycji zarówno w Lublinie jak i całym województwie  lubelskim. Pomagamy Klientom na każdym etapie, więc jeżeli już zacząłeś procedurę występowania o finansowanie, ale napotkałeś na problemy – mamy rozwiązanie również dla Ciebie.

Doradca regionalny:

Rejon Lublin
i województwo lubelskie

Zlecenie obsługi wniosku na dofianansowanie
– dlaczego warto skorzystać?​

Z naszej pomocy warto skorzystać z dwóch głównych powodów – pewności sukcesu i oszczędności czasu. Po pierwsze, zyskasz gwarancję otrzymania finansowania – i to w najwyższej możliwej w Twoim przypadku kwocie. Po drugie, w porównaniu z samodzielnym wypełnianiem wniosku oszczędzisz strasznie dużo czasu i stresu związanego z prawidłowym wypełnianiem formularzy. Dzięki nam możesz otrzymać wysokie dofinansowanie wkładając w to minimalny wysiłek!

Minimum
formalności

Decydując się na współpracę z nami, uzyskujesz niebywały komfort – jedyne, co musisz zrobić, to dostarczyć nam te dokumenty, które są potrzebne do przygotowania przez nas wniosku. Całą resztę bierzemy na siebie!

Poprawny
wniosek

Wypełniając wniosek samodzielnie, ryzykujesz popełnienie błędów – a instytucja przyznająca dofinansowanie pozwala tylko na jedną korektę, potem wniosek odrzuca! Z nami nigdy do tego nie dojdzie, bo wniosek od razu będzie poprawny.

Szybka
wypłata środków

Dzięki naszej pomocy masz gwarancję, że środki otrzymasz szybko i sprawnie – a dzięki temu dokładnie możesz zaplanować termin rozpoczęcia prac!

Program Czyste Powietrze
– na co można otrzymać dofinansowanie w Lublinie

Rządowy program „Czyste powietrze” do okazja zarówno dla mieszkańców Lublina jak i całego województwa lubelskiego. Możliwości programu Czyste powietrze są bardzo szerokie – w ramach programu można otrzymać wysokie dofinansowanie między innymi na takie inwestycje jak:

Ponadto w programie „Czyste Powietrze” mogą zostać zrefinansowane w całości lub częściowo: takie wydatki jak : przeprowadznie audytu energetycznego, podłączenia do sieci ciepłowniczej wraz z przyłączem, koszty zakupu i montażu mikroinstałacji fotowoltaicznej, koszty zakupu i montażu kotła na pellet drzewny.

Nie jesteś pewien z jakich możliwości możesz skorzystać?
Zadzwoń po bezpłatną konsultację !

Starasz się o dotację w programie „Czyste Powietrze”,
chcesz otrzymać dofinansowanie i rozliczyć projekt przy minimum formalności ?

Skontaktuj się z nami

+48 729 831 740

Biuro czynne w godzinach 7.30 - 16.30

dotacje@czyste-powietrze.eu

W dni robocze opowiadamy w ciągu kilku godzin.

Zamów rozmowę

Szybki formularz kontaktowy

Prosimy o podanie kilku podstawowych informacji.