Wypełnianie i składanie wniosków w programie „Czyste Powietrze”.

Puławy - wnioski w programie "Czyste powietrze"

W Puławach problem zanieczyszczenia powietrza jest widoczny gołym okiem. Pył zawieszony w powietrzu powoduje bardzo niekorzystne dla zdrowia ludzi zjawisko smogu – w przypadku Puław nawet kilkadziesiąt razy w roku normy czystości powietrza są wyraźnie przekroczone. Pomiary wykazują iż największy problem stanowią aerozole atmosferyczne PM2,5 – tzn. pył zawieszony o średnicy drobin nie większej niż 2,5 μm. Badania pokazują, iż za połowę całkowitej emisji tych zanieczyszczeń odpowiadają domowe kotłownie (pozostałą cześć stanowią zanieczyszczenia pochodzące od transportu i przemysłu).
Rządowy program „Czyste Powietrze” został powołany by by poprzez dotacje wspierać modernizacje domowych kotłowni i redukować zjawisko smogu – oferuje on dotacje na wymianę źródła ciepła – np. nowy piec lub pompę ciepła oraz prace związane z termomodernizacją – takie jak ocieplenie budynku. Program skierowany jest dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych.

Czyste Powietrze Puławy – wypełnianie wniosków
– pomoc w uzyskaniu i rozliczeniu dotacji

Dla mieszkańców Puław oferujemy kompleksową obsługę dofinansowania w programie „Czyste powietrze” – pomoc w przygotowaniu wniosku, złożenie dokumentów oraz końcowe rozliczenie dotacji. Prowadzimy obsługę inwestycji zarówno w Puławach jak i całym województwie  lubelskim. Pomagamy Klientom na każdym etapie, więc jeżeli już zacząłeś procedurę występowania o finansowanie, ale napotkałeś na problemy – mamy rozwiązanie również dla Ciebie.

Doradca regionalny:

Rejon Puławy
i województwo lubelskie

Zlecenie obsługi wniosku na dofianansowanie
– dlaczego warto skorzystać?​

Z naszej pomocy warto skorzystać z dwóch głównych powodów – pewności sukcesu i oszczędności czasu. Po pierwsze, zyskasz gwarancję otrzymania finansowania – i to w najwyższej możliwej w Twoim przypadku kwocie. Po drugie, w porównaniu z samodzielnym wypełnianiem wniosku oszczędzisz strasznie dużo czasu i stresu związanego z prawidłowym wypełnianiem formularzy. Dzięki nam możesz otrzymać wysokie dofinansowanie wkładając w to minimalny wysiłek!

Minimum
formalności

Decydując się na współpracę z nami, uzyskujesz niebywały komfort – jedyne, co musisz zrobić, to dostarczyć nam te dokumenty, które są potrzebne do przygotowania przez nas wniosku. Całą resztę bierzemy na siebie!

Poprawny
wniosek

Wypełniając wniosek samodzielnie, ryzykujesz popełnienie błędów – a instytucja przyznająca dofinansowanie pozwala tylko na jedną korektę, potem wniosek odrzuca! Z nami nigdy do tego nie dojdzie, bo wniosek od razu będzie poprawny.

Szybka
wypłata środków

Dzięki naszej pomocy masz gwarancję, że środki otrzymasz szybko i sprawnie – a dzięki temu dokładnie możesz zaplanować termin rozpoczęcia prac!

Program Czyste Powietrze
– na co można otrzymać dofinansowanie w Puławach

Rządowy program „Czyste powietrze” do okazja zarówno dla mieszkańców Puław jak i całego województwa lubelskiego. Możliwości programu Czyste powietrze są bardzo szerokie – w ramach programu można otrzymać wysokie dofinansowanie między innymi na takie inwestycje jak:

Ponadto w programie „Czyste Powietrze” mogą zostać zrefinansowane w całości lub częściowo: takie wydatki jak : przeprowadznie audytu energetycznego, podłączenia do sieci ciepłowniczej wraz z przyłączem, koszty zakupu i montażu mikroinstałacji fotowoltaicznej, koszty zakupu i montażu kotła na pellet drzewny.

Nie jesteś pewien z jakich możliwości możesz skorzystać?
Zadzwoń po bezpłatną konsultację !

Starasz się o dotację w programie „Czyste Powietrze”,
chcesz otrzymać dofinansowanie i rozliczyć projekt przy minimum formalności ?

Skontaktuj się z nami

+48 729 831 740

Biuro czynne w godzinach 7.30 - 16.30

dotacje@czyste-powietrze.eu

W dni robocze opowiadamy w ciągu kilku godzin.

Zamów rozmowę

Szybki formularz kontaktowy

Prosimy o podanie kilku podstawowych informacji.